top of page

Vzájemná masáž

Jste muž, který rád dostává, ale i dává? Vzájemná masáž Vám to umožní! Nechte se hýčkat doteky půvabné masérky, která nevynechá ani jeden bod na vašem těle  a i VY se zde můžete dostat do pozice maséra a horkým olejem opečovávat každý záhyb těla masérky.

Body2Body

Horký olej, světla svíček dopadající na tělo nahé masérky, která klouže po vašem těle a věnuje se všem bodům, které dosáhnou vašeho vrcholu. Tato masáž byla v historii využívána k uzdravení těl panovníků, dovolte nám abychom se o Vás královsky postaraly i my!

Masáž Lingam

Objevte pocit blaženosti, který vám dokáže masérka poskytnout. Lingam masáž je jedinečná příležitost k soustředění se na své vlastní potěšení.

Masáž Prostaty

Ženy milují stimulaci bodu G, muži zase rádi laskají prostatu. Pro pány, kteří ještě neokusili slast v podobě análních hrátek, při kterých velice snadno dosáhnou orgasmu právě díky dráždění bodu P, máme jen jedno doporučení - zkuste a nebudete chtít jinak!

Footjob

Obdivujete dámské nožky a chodidla? 

Tak tahle masáž je přímo pro Vás. Během masáže Vám masérka masíruje intimní partie chodidly. 

Čtyřruční masáž

Naprostá špička mezi masážemi. Nechte se hýčkat 2 masérkami najednou. Sestry Laila a Jessica se postarají o Váš velmi intenzivní a nezapomenutelný zážitek. Rezervace alespoň den dopředu.

BDSM masáž

Chcete být otrokem své touhy, pod dohledem dominantní dámy? Vyzkoušejte netradiční pojetí erotické masáže. Lehké BDSM je ideální varianta pro začátečníky v tomto odvětví.

bottom of page